קידום אתרים שאסור לעשות

קידום אתרים - מניפולציות

מקדמי אתרים אשר מקדמים אתרים ומתמקדים בחשיפה במנועי חיפוש אמורים להיזהר ולא להיענש על ידי גוגל, הם נותנים למבקרים באתר תכנים רלוונטיים, התוכן שבאתר עונה על הצרכים של המבקרים – תהליך זה נקרא אופטימיזציה של מנועי חיפוש SEO. לעומת זאת ישנן טכניקות לקידום ואופטימיזציה שיכולות לעשות נזק לאתר ומהטכניקות האלה יש להימנע! טכניקה זאת נקראת " כובע שחור ".

"כובע שחור" הן טכניקות המיועדות לקבל דירוג גבוה בגוגל בצורה לא ישרה, בעזרת מניפולציות היוצרות חווית משתמש לא טובה, מציגים תכנים באתר כויזואליים שבעצם הם נסתרים ועוד. טכניקות אלה עשויות להעלות את האתר בדירוג לתקופה קצרה אך ברגע שזה מתגלה האתר מוענש על ידי מנועי החיפוש, צולל למטה ומשם אין דרך חזרה.

יש להימנע מניסיונות מניפולטיביות על גוגל ושאר מנועי החיפוש

  • דחיסת מילות מפתח – רשימות של מילות מפתח ללא תוכן שיגבה את מילות המפתח – האתר יענש. לימדו כיצד למצוא מילות מפתח רלוונטיות ואיך להשתמש בהן בצורה נכונה.
  • טקסט מוסתר – טקסט מוסתר מעיני המבקרים באתר ונועד למנועי חיפוש – צבע טקסט בצבע הרקע. זה מתגלה על ידי מנועי החיפוש והאתר ייענש.
  • דפים מוסתרים – דפים מזוייפים שהמבקרים לא יראו, נבנים בשביל מנועי החיפוש. גם זה מתגלה על ידי מנועי החיפוש והאתר ייענש.

כשאתם חושבים קידום אתרים בגוגל – חישבו חווית משתמש ולא מניפולציות על מנועי החיפוש וגוגל. זכרו: אופטימיזציה SEO למנועי חיפוש לא מתבססת על מילות מפתח אלא על תוכן.

צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ! הקפה עלינו...

לשיחה בוואטסאפ
אשמח לעזור
היי, איך אפשר לעזור?
Call Now Button