קידום אורגני – מה זה?

קידום אורגני

בטח נתקלתם כבר במונח קידום אורגני כבעלי עסק. אז מה זה? בעידן המודרני של היום, לכל עסק יש אתר אינטרנט. אפילו עסקים פיזיים כמו למשל חנויות, בתי קפה, מסעדות – מחזיקים באתר אינטרנט. האינטרנט הפך לכלי הכי שימושי והכי נפוץ בעולם כולו – וכשצריך לחפש משהו באינטרנט – הולכים לגוגל.

לא מספיק שיש לכם אתר אינטרנט – הוא צריך לעלות ללקוחות הפוטנציאליים שלכם כשהם מחפשים אחר שירותים שאתם מעניקים בגוגל. ככל שתהיו בדירוג גבוה יותר בגוגל באמצעות קידום אורגני – ככה סביר יותר שיגדלו לכם הפניות.

קידום אתרים בגוגל היא שיטה מאוד פופולארית היום לשיווק העסק שלכם באינטרנט. באמצעות קידום אורגני האתר שלכם יעלה בדירוג בגוגל וכתוצאה מכך תמגנטו יותר לקוחות.

אז מה זה אומר קידום אורגני?

קידום אורגני בגוגל הוא קידום טבעי, בשונה מתהליך קידום אתרים ממומן, ולכן הוא גם תהליך קשה יותר שדורש יותר השקעה ועבודה.

הלקוחות הפוטנציאליים שלכם פונים למנועי החיפוש באינטרנט על מנת לחפש את המוצר או השירות שאתם מציעים. כשמחפשים ביטוי בגוגל, ניתן לראות בתוצאות החיפוש שעולות מודעות שלצדן מופיע הכיתוב "מודעה" – אלה שייכות לאתרים שמקודמים באמצעות קידום אתרים ממומן. כל קליק על מודעה כזו – עולה לבעל העסק כסף. בניגוד לכך, המודעות שמגיעות אחרי המודעות הממומנות – שייכות לעסקים שמקודמים באמצעות קידום אורגני. הם לא משלמים לגוגל כדי להיות במקום הראשון – אלא נמצאים שם אורגנית. באמצעות קידום אורגני משפרים את הדירוג של כל דפי האתר בתוצאות שעולות ממנועי החיפוש.

מה כולל קידום אורגני?

קידום אורגני הוא תהליך. צריך לזכור שיש מיליוני אתרים באינטרנט ולכולנו יש מתחרים. התחרות על הדירוג בגוגל היא מאוד דינאמית והיא תלויה בגורמים רבים. כל קידום אורגני אני מתחילה בחקר מילות מפתח מעמיק ומקצועי. מה זה אומר? אני בודקת מה הלקוחות הפוטנציאליים שלכם מחפשים ומתאימה את האתר שלכם למנוע החיפוש של גוגל באמצעות מחקר המילות מפתח. המטרה היא לעלות במיקומים ולטוס למקומות הראשונים על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות ואת החשיפה ללקוחות הפוטנציאליים.

כפי שאני אומרת לכל הלקוחות שלי – קידום אורגני הוא תהליך שלוקח זמן והוא דורש מקצועיות וניסיון בתחום.

השלבים הבאים בתהליך קידום אורגני כוללים כתיבה של מאמרים ותוכן רלוונטי לעסק שלכם. התוכן כמובן מותאם לגוגל וכולל בתוכו את הביטויים שאנחנו רוצים לקדם.

לשיחה בוואטסאפ
אשמח לעזור
היי, איך אפשר לעזור?
Call Now Button