מה זה SEO

SEO – אופטימיזציה למנועי חיפוש

SEO קיצור של "אופטימיזציה למנועי חיפוש". בגובה העיניים: המשמעות היא תהליך של שיפור האתר כדי להעלות אותו במיקומים בגוגל כאשר אנשים מחפשים מוצרים או שירותים הקשורים לעסק שלכם. ככל שהמיקומים של האתר שלכם יהיו גבוהים יותר בתוצאות החיפוש, כך גדל הסיכוי שתימשכו תשומת לב ולקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם.

איך עובד SEO ?

מנועי חיפוש כמו גוגל משתמשים בבוטים כדי לסרוק את כל הדפים באינטרנט – מאתר לאתר, לאסוף מידע על הדפים ולהכניס אותם לאינדקס החיפוש כדי לעזור לגולשים למצוא את המידע שהם מחפשים.
לאחר הסריקה, אלגוריתמים מנתחים את כל הדפים, תוך התחשבות במאות פרמטרים, כדי לקבוע את המיקומים שדפים צריכים להופיע בתוצאות החיפוש עבור השאילתה הנתונה.
גורמי ההצלחה של SEO משקפים חווית המשתמש. זה האופן שבו הבוטים של החיפוש מעריכים בדיוק באיזו מידה האתר או דף אינטרנט יתנו למחפש את מה שהם מחפשים.
בניגוד למודעות חיפוש בתשלום (גוגל אדוורדס), אין תשלום למנועי החיפוש כדי לקבל דירוג חיפוש אורגני גבוה, מה שאומר שמומחי קידום אתרים אורגני צריכים להשקיע הרבה מחשבה ועבודה. זה המקום שבו אני נכנסת לתמונה – טייסת גוגל.
כשמתחילים קידום אורגני SEO יש הרבה פרמטרים שנלקחים בחשבון אך תמיד מתחילים עם חקר מילות מפתח מדוייק (מה הלקוחות הפוטנציאלים מחפשים) ואיכות התוכן – שניהם הם גורמי המפתח הראשיים לאופטימיזציה של התוכן ואז בעצם מתחילים בארכיטקטורת האתר.

הפרמטרים של גוגל ל SEO

הפרמטרים כוללים גם רשימה של איסורים שיפגעו בקידום האורגני, כגון: קיצורי דרך או טריקים שאולי הספיקו כדי להבטיח דירוג גבוה בימים שבהם שיטות המנועים היו הרבה פחות מתוחכמות, וייתכן שהם אפילו יעבדו לזמן קצר עכשיו – לפחות עד שגוגל יקלוט ואז יזרוק את האתר למצולות גוגל.

אלגוריתמי החיפוש של גוגל נועדו להציג דפים רלוונטיים ולספק למשתמשים חווית חיפוש יעילה. אופטימיזציה של האתר והתוכן שלכם תוך התחשבות בגורמים האלה יכולים לעזור לאתר שלכם להיות מדורגים גבוה יותר על פני המתחרים בתוצאות החיפוש.

מדוע קידום אתרים SEO חשוב לשיווק ?

קידום אתרים הוא חלק מהותי בשיווק דיגיטלי מכיוון שגולשים עורכים טריליוני חיפושים מדי שנה, לרוב מתוך כוונה למצוא מידע על מוצרים ושירותים. החיפוש הוא לרוב המקור העיקרי לתנועה דיגיטלית. דירוג גבוה יותר בתוצאות החיפוש מאשר המתחרים שלכם יכולים להשפיע מהותית על השורה התחתונה שלכם.
לסיכום, SEO הוא הבסיס לשיווק מוצרים ושירותים באתרי אינטרנט. כאשר אתם מבינים מה המשתמשים באתר שלכם רוצים, תוכלו ליישם את הידע הזה גם בקמפיינים שלכם ובכל הנכסים הדיגיטליים שלכם.

צריכים עזרה? צרו קשר לקביעת פגישת ייעוץ עם פנינה ולטר

מוזמנים להמשיך לקרוא: קידום אתרים בגוגל

לשיחה בוואטסאפ
אשמח לעזור
היי, איך אפשר לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן